Студентски съвет организира АНТИСПИН кампания

Студентски съвет към Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“  организира АНТИСПИН кампания на 1-ви декември 2015г. във връзка със Световния ден за борба със СПИН.

Събитието ще се проведе в трите сгради на университета: Ректорат, Нова сграда и Биологически факултет. Кампанията има за цел да информира възможно най-много студенти за същността на ХИВ, неговото предаване и разпространение, както и начините за предпазване от заразяване с вируса. Освен това, организаторите  искат да изразят своята съпричастност към болните от ХИВ/СПИН.

На 1-ви декември в зала „Компас“ /Ректорат/ от 16:30 часа ще бъде изнесена лекция на тема „Превенция ХИВ/СПИН и рисково сексуално поведение“. Всеки, който присъства, ще получи сертификат!

Повече информация за кампанията можете на намерите на нашия уебсайт:

Последна промяна: 2015-11-30 16:17:30