Публична лекция на посланика на Ирак

Публична лекция на тема „Ирак и предизвикателствата в Близкия Изток“ ще изнесе в Пловдив посланикът на Република Ирак у нас Кахтан Джанаби. Тя ще се проведе на 17 април (неделя) от 13,30 часа в аудитория №10 на Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“.

Опорни точки в лекцията на посланика ще бъдат културното наследство на Ирак и цивилизациите, съвременната ситуация в Републиката, както и двустранните отношения с България и с други страни от Близкия Изток. Лекцията ще бъде последвана от дискусия.

Сред официалните гости на събитието ще бъдат представители на областната и общинската администрация, университетски преподаватели и магистрати от местните съдилища.

Последна промяна: 2016-04-15 16:04:32