Национална конференция "Право и справедливост"

III Национална конференция за студентски разработки на тема „Право и справедливост”

Юридическият факултет на Пловдивския университет „Паисий Хилендарски”, Европейската асоциация на студенти по право /ELSA/ Пловдив и Студентският съвет на Пловдивския университет любезно Ви канят да участвате в III Национална конференция за студентски разработки на тема:

„Право и справедливост”,

която ще се проведе на 14 май 2016 г.
в зала „Компас”/Ректората на Пловдивския университет/
(гр. Пловдив, у
л. „Цар Асен“ № 24).

Откриване – 10.00 ч.

Разработките на студентите могат да засягат въпроси от различните области на  правото.

Всеки студент от специалност „Право” може да подаде заявка за участие в конференцията и да изпрати своята разработка в срок до 12 май 2016 г. на следния email: elsa_plovdiv@abv.bg.

Моля всеки, който проявява интерес, да пише на email: elsa_plovdiv@abv.bg, за да му изпратим регламент, изисквания и критерии.

Журито се състои от преподаватели от Юридическия факултет на Пловдивския университет „Паисий Хилендарски”, които ще оценяват разработките след представяне на кратко резюме на всеки от участниците в рамките на 10-15 минути. На финала ще бъдат класирани трите най-добри разработки.

Победителите в конференцията ще получат грамоти и награди, а останалите участници ще получат сертификати.

Пътните, дневните и нощувките са за сметка на участниците. Такса за участие в конференцията няма да има.

За допълнителна информация: тел. 0896 060 855; email: elsa_plovdiv@abv.bg

Спонсори: Издателство „Сиби”