Лекция на тема "От първо лице за Георги Марков"

Софийска платформа (www.sofiaplatform.org ) организира поредица университетски лекции

“От първо лице за Георги Марков“

Софийска платформа има удоволствието да ви покани на поредица лекции “От първо лице за Георги Марков“, които ще се проведат в пет университета в страната, в периода 17 – 21 октомври 2016 г. Целта на инициативата е да се запознаят българските студенти с важността на литературното и публицистично наследство на Георги Марков.

В Пловдивския университет „Пасий Хилендарски“ лекцията ще се проведе на 21 октомври 2016 г. от 18:30 ч. в Пловдив, университет „Паисий Хилендарски“, Ректорат, Аудитория 10

Лектори: Румяна Еберт и Димитър Бочев, модератор: Тони Николов.

Лекцията ще се проведе на български език.

Инициативата е част от проекта „Уроци от миналото: kакво се случи преди ’89-та?”, който се провежда под патронажа на Президента на Република България Росен Плевнелиев, с подкрепата на фондация „Америка за България“.

Последна промяна: 2016-10-21 13:36:41