Кариерна консултация - Career Point Plovdiv

Ако искате да разберете кои са най-атрактивните кариерни възможности в Пловдив или просто искате да получите безплатна кариерна консултация, елате на Career Point Plovdiv. Специалистите по подбор на персонал на агенция Easy Conuslt ще Ви обърнат специално внимание на първото издание на студентското кариерно събитие.

Career Point Plovdiv ще се проведе nа 16-и ноември от 13:30 ч. във Втора аула с любезното домакинство на Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“.

Заповядайте, очакват ви много изненади!

Ако имате въпроси за събитието или просто се интересувате от най-актуалните работни позиции, не се колебайте да се свържете на: rabota@easyconsultbg.com или +359 885 177 012.

Последна промяна: 2016-10-25 14:12:20