Уебинар: "Как да публикуваме"

Скъпи колеги,

Присъединете се към дългоочаквания уебинар "Как да публикуваме" с водещ д-р Саймън Харис, управляващ редактор на IOP Publishing.

Уебинарът ще обхваща редица съвети за успешно публикуване. Ще се говори за това, как да откриете точното списание, за възможностите, които предлага IOP Publishing – преглед на базата данни от документи и някои нови насоки, за това, какво се случва в периода от приемането на статията до нейното публикуване, както и много повече.

Надяваме се, че ще откриете стойностна информация в уебинара и ще насърчите колегите си да се регистрират.

Топ 5 ползи от обучението:

- Как да изберем най-доброто списание
            - Съвети за публикуване
            - Съвети за писане на статия
            - Преглед на равнопоставеността и етиката на публикациите
            - Ръководство за това, какво се случва след приемането и след публикуването на статията.

Местата са ограничени! Регистрирайте се ТУК, за да запазите Вашето!

Последна промяна: 2018-05-21 08:47:49