Информационни срещи на фондация „Фулбрайт”

Българo-американската комисия и посолството на САЩ в България традиционно организират информационни срещи на фондация „Фулбрайт” с университетски преподаватели и студенти, за да бъдат информирани за възможностите, които фондацията предоставя за обучение и научноизследователска работа в САЩ.

Тази година са планирани две информационни събития:

• Информационна среща за условията и възможностите за получаване на стипендии за студенти, докторанти и преподаватели, които фондацията ще предостави през 2019/20 година. Срещата ще се проведе на 22 февруари, петък, от 11 ч. в зала „Компас”.
  • На 18 май, събота, ще се проведе втора среща, организирана от посолството на САЩ с участието на представители на водещи американски университети в 15 та аудитория на Биологическия факултет.

Последна промяна: 2019-03-13 14:30:21