Открита лекция на световен експерт по киберсигурност

На 30.11.2019 г. от 10:00 ч. в 116 к. з. на Пловдивския университет "Паисий Хилендарски" пред студенти от магистърска програма по "Киберсигурност" на Факултета по икономически и социални науки, Орен Елимелех, експерт по киберсигурност, консултант на правителството на Израел, ще изнесе открита лекция на тема: „Киберсигурност и антитероризъм“. Орен Елимелех е ръководител на звено Киберсигурност и информационна сигурност в Министерството на транспорта и пътната сигурност на Израел.

Същия ден от 12:30 ч. в х-л „Рамада (Тримонциум)“ Орен Елимелех ще участва в дискусия с представители на общинската администрация, местната власт и бизнеса на тема: "Киберсигурност и технологични решения във вашата организация".

Последна промяна: 2019-12-02 15:01:06