Мартин Карбовски представя книгата „Черните пътища на Европа“ в ПУ

Пловдивският университет „Паисий Хилендарски“ ще бъде домакин на среща с журналиста Мартин Карбовски и представяне на неговата книга „Черните пътища на Европа“. Студенти от университета и жители на Пловдив ще могат да присъстват на срещата, която ще се проведе на 19.10.2020 г. (понеделник) от 18.30 ч. в Новата университетска спортна зала с адрес: бул. „България“ 236. Входът е свободен, а носенето на маски – задължително.

Събитието се организира от Студентския съвет на Пловдивския университет и ще представи второто издание на документалния роман „Черните пътища на Европа“ от Мартин Карбовски.

Обликът на книгата е обновен със снимки, правени от автора по време на пътуването му в Европа, и с нов предговор.

Повече за срещата и документалния роман може да прочетете в събитието във „Фейсбук“: https://www.facebook.com/events/2798751623728016

Последна промяна: 2020-10-15 08:06:14