Двадесет и втора национална научна конференция за студенти и докторанти (с международно участие) „Музиката на словото“

Филологическият факултет на ПУ „Паисий Хилендарски“ организира двадесет и втора национална научна конференция за студенти и докторанти (с международно участие) „Музиката на словото“. Конференцията ще се проведе на 22 и 23 октомври и е посветена на 170-годишнината от рождението на Иван Вазов и 140-годишнината от рождението на Йордан Йовков.

Откриването ще бъде в 10-та аудитория на Ректората от 10 часа на 22 октомври.

Освен работата по секции през първия ден, от 17:30 часа в 10-та аудитория участниците в конференцията ще имат възможност да присъстват на литературна вечер с доц. д-р Владимир Янев. Линк към събитието във фейсбук: https://www.facebook.com/events/707032659901066

Последна промяна: 2020-10-21 08:10:41