Стипендии "Фулбрайт" за магистърски и докторски програми в точните науки

Banner STEM 1

На 16 март от 18 ч. изпълнителният директор на Комисия Фулбрайт и програмният координатор за български стипендианти Мария Костова ще изнесат онлайн семинар за възможностите за финансиране на магистърски и докторски програми в САЩ в областта на точните науки. Те ще представят възможностите за академичен обмен с най-добрите университети в САЩ за младите български учени. В семинара ще се включат и стипендиантите на програмата Петър Пенев от Технически университет на Джорджия и Д-р Милена Лесева от БАН.

Време: 16 март, 18 ч.

Тема: Стипендии “Фулбрайт” за магистърски и докторски програми в точните науки

Моля регистрирайте се предварително за семинара: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_2zyAymr6R6ahlpDIv-LAkg

Последна промяна: 2021-03-10 10:57:34