Опазване на демокрацията и националната сигурност по време на избори

„Опазване на демокрацията и националната сигурност по време на избори“ - това е темата на лекция-дискусия с участието на световноизвестния политически експерт и консултант Дан Шомон, студенти от ПУ "Паисий Хилендарски и представители на местната и централната власт.

Форумът ще се проведе на 10 юни от 10,30 часа в 6 аудитория на Ректората на ПУ и се организира от катедрата по политически науки и национална сигурност.

Дан Шомон е известен като един от хората, без които Барак Обама нямаше да е президент на САЩ. Друг експерт, с когото гостите ще се срещнат, е Орен Елимелих, който участва активно в разработването на учебни програми по национална сигурност и е консултант на правителството на Израел.

Последна промяна: 2021-06-08 16:22:07