Панаир на кариерата

Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“ и Digital4Foundation Ви канят да посетите Панаира на кариерата по време на Bulgarian Digital Week 2021. Събитието е виртуално и ще се състои в периода от 21-26 юни 2021 г.

Това е мястото, където ще можете да общувате с представители на компании, лидери на пазара на труда, както и да кандидатсвате за работа или стаж по специалността си или в сфера, в която желаете да се развивате.

На изложението ще бъдат представени компании от най-различни отрасли: информационни  технологии, дигитален маркетинг, телекомуникации, производство, маркетинг и PR, логистика, управление на персонала и др.

Регистрирайте се безплатно за Панаира на кариерата на: https://bdw.bg/bdw/

Очакваме Ви!

Последна промяна: 2021-06-21 12:07:18