Уебинар на IQVIA - България на тема: „Стажантски практики и възможности за бъдеща професионална реализация“

Покана за уебинар на IQVIA - България на тема: „Стажантски практики и възможности за бъдеща професионална реализация“

IQVIA България - се присъединява към стартиралата пилотна стажантска програма на Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“ за студентите в последен курс на бакалавърските програми, както и студентите в магистърските програми на Биологически факултет.

Презентация на програмата, ползите и възможностите от участие ще бъде направена в рамките на онлайн семинар на 28-и април 2022 г. от 13:30-15:00 ч., в който лектори ще бъдат представители на висшия мениджмънт на IQVIA България.

Линк за събитието: https://meet.google.com/emm-fgpu-qxz

Програма и лектори на 28-ми април 2022 г.:

Анонс на стажантската програма на ПУ „Паисий Хилендарски“ и въвеждаща информация - д-р Борислав Матеев, дб

Основна тема за деня:

- Стаж, позиция и кариера в IQVIA България - означава буквално работа за международни научноизследователски проекти и компании

- Представяне на IQVIA в България - Богомил Кузманов - Мениджър клинични операции и изследователски центрове

- Естество и принципи на стажантската програма на IQVIA-България

IQVIA е американска мултинационална компания, активно работеща и лидер в сферата на биотехнологичните и медицински индустрии, здравните информационни технологии и клинични изследвания. www.iqvia.com

Последна промяна: 2022-04-15 15:52:57