Лекция на тема "Емоционална интелигентност"

На 28.03 от 17:30ч. в 7-ма аудитория, Ректорат на ПУ „Паисий Хилендарски“, ще се проведе петото събитие от планирания цикъл от лекции на успешни предприемачи на платформата Start-up Academy Сезон 2.

Събитието е свързано с Емоционалната интелигентност, а гост-лектори ще бъдат Васил Чакърдъков и Емил Цветков. Те са регионални директори на 150-годишната американска компания Southwestern Advantage, която е специализирана в това да помага на студенти да постигат целите в живота си. Те ще разкрият защо и как да повишим емоционалната си интелигентност, за да бъдем по-добри мениджъри и лидери в бъдеще. Ще споделят и за възможностите за стаж в САЩ.

Start-up Academy е платформа към Офиса за технологичен трансфер на ПУ „Паисий Хилендарски“, която цели да подпомага предприемачи при стартиране на техния бизнес проект. След успеха на "Най-добър старт-ъп проект на ПУ" през 2022г., организаторите стартират второ издание на конкурса през 2023 година, с което дават възможност на преподаватели, студенти и докторанти от университета да представят своята иновативна идея и да разработят старт-ъп проект, като по този начин получат признание и печелят от своите разработки. Програмата на форума включва разнообразни мероприятия, насочени към възможностите за създаване на предприемаческа култура и умения сред студенти и преподаватели. Планираните събития ще продължат до 5 ноември 2023г. Конкурсът се провежда под патронажа на Ректора на ПУ „Паисий Хилендарски“ – проф. д-р Румен Младенов.

Повече информация за форума можете да намерите на следния линк: https://startup.uni-plovdiv.bg/

Последна промяна: 2023-03-24 11:25:17