Покана за кариерно ориентиране Омниа

Уважаеми дами и господа,
с удоволствие ви каним да бъдете наши гости, присъствено или онлайн в Кариернoто ориентиране за кандидат-студенти по нови междууниверситетски магистърски програми, по проект ОМНИА, което ще се проведе на 21-ви април от 13:30 ч., в I-ва аудитория на “Учебен корпус I”, при “Медицински университет – Пловдив”.

Проект ОМНИА - Всичко за модернизацията на образователните процеси в съвременния университет се изпълнява от „Медицински университет – Пловдив“ в партньорство с осем национални висши училища. Основната цел на проекта е да допринесе за постигане на динамично съответствие между търсенето и предлагането на специалисти с висше образование чрез модернизация на образователните процеси във висшите училища.

Подробности за събитието

Програма за кариерно ориентиране Омниа

Информация за междууниверситетски магистърски програми

Последна промяна: 2023-04-12 09:36:29