Тържествена промоция на завършилите бакалавърски специалности на Педагогическия факултет през академичната 2021-2022 г.

Тържествената промоция на завършилите бакалавърски специалности на Педагогическия факултет през академичната 2021-2022 г. ще се проведе от 11.00 часа на 28.04.2023 г. в новата Спортна зала на Пловдивски университет „Паисий Хилендарски“ на бул. България № 236А.
Тогите за церемонията ще се раздават от 10.00 часа по специалности в следните зали:
• 324 ауд. на Нова сграда – специалности: Предучилищна и начална училищна педагогика – редовно и задочно обучение; Начална училищна педагогика и Начална училищна педагогика и чужд език.
• Спортна зала – специалности: Предучилищна педагогика, Предучилищна педагогика и чужд език, Социална педагогика, Специална педагогика, Педагогика, Графичен дизайн с реклама, Актьорство за драматичен театър, Педагогика на обучението по изобразително изкуство, Психология – редовно и задочно обучение, Социални дейности, Педагогика на обучението по физическо възпитание редовно и задочно обучение, Музика, Джаз и поп изпълнителско изкуство и Педагогика на обучението по музика.
Очакваме Ви на празничната промоция!
Деканското ръководство на Педагогическия факултет

Последна промяна: 2023-04-24 12:01:16