Пловдивският университет „Паисий Хилендарски“ открива свой телевизионен канал

Пловдивският университет „Паисий Хилендарски“ открива свой телевизионен канал. Официалното откриване на "ТВ ПУ" ще се състои на 14 декември 2023 г. в хотел SPS от 17:00 часа.

На откриването ще присъстват Министърът на образованието и науката проф. д-р Галин Цоков, журналистът Симеон Идакиев и ректорът на Пловдивския университет проф. д-р Румен Младенов.

Проектът за създаване на "ТВ ПУ" е финансиран от Национален план за възстановяване и устойчивост, Програма за ускоряване на икономическото възстановяване и трансформация чрез наука и иновации, стълб 2 „Създаване на мрежа от изследователски висши училища в България“ в изпълнение на договор BG-RRP-2.004-0001-C01.

Последна промяна: 2023-12-13 13:31:23