Двама студенти на Пловдивския университет отличени с национален приз "Студент на годината" за 2021 г.

На 08 април 2022 година, в Аула Максима на Университет по архитектура, строителство и геодезия се проведе официалната церемония за отличаване на най-добрите студенти в Република България. Националният приз "Студент на годината" бе връчен за 15-ти пореден път.

Експертното жури определи победителите в 14-те категории и Студент на годината за 2021 година.

Сред победителите бяха отличени и студентите на Пловдивски университет "Паисий Хилендарски".

1. Пламен Хаджиев - Категория "Педагогически науки";
  2. Радослав Смаилов - Категория "Хуманитарни и социални науки".

На церемонията присъстваха доц. д-р Надя Чернева - заместник-ректор на Пловдивския университет, Виктория Палигорова - председател на Студентски съвет при Пловдивски университет "Паисий Хилендарски", както и делегация на Студентски съвет.

Честито на отличените студенти!

Последна промяна: 2022-04-12 12:58:53