Относно учебно-творческите бази на ПУ „Паисий Хилендарски“ през летния период на 2022 г.

Преподавателите и служителите от ПУ „Паисий Хилендарски“, които желаят да използват учебно-творческите бази на университета в курортен комплекс Пампорово и в с. Загражден, следва да изпратят в срок до 31 май 2022 г. на имейл utb@uni-plovdiv.bg молба със свободен текст относно базата,  желания период и брой на почиващите.

Забележка: След изтичане на посочения срок свободните места в двете учебно-творчески бази е възможно да бъдат предоставени на бежанци от Украйна.

В учебно-творческата база в гр. Царево няма да се настаняват почиващи преподаватели и служители поради предстоящ ремонт.

Относно учебно-творческата база в гр. Ахтопол ще има допълнителна информация след приключване на строителните дейности.

Последна промяна: 2022-05-11 15:19:03