Големина на шрифта:
Схема:

ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"

Новини   /

"Четете и знайте"...

В проведения конкурс за студентско есе на тема:

"ЧЕТЕТЕ И ЗНАЙТЕ..." - изстраданото послание на "История славянобългарска" на отец Паисий Хилендарски

няма излъчен победител.

Журито присъжда поощрителна награда на  Георги Веселинов Камбуров, специалност История, ІV курс. Есето ще бъде публикувано в университетския вестник. Наградата ще бъде връчена по време на Международната научна конференция "250 години "История славянобългарска" в рамките на Кръгла маса с международно участие на тема „Българската езикова политика в условията на глобализация и европейска интеграция" от проф. д.ф.н. Диана Иванова.

Последна промяна: 2012-10-18 18:12:21

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0