Лятно училище за студенти магистри и докторанти "Sensory Heritages and Sensitive Memories in the Balkans"

Пловдивският университет „Паисий Хилендарски“ е съорганизатор на лятно училище "Sensory Heritages & Sensitive Memories in the Balkans", което ще се проведе от 1 до 5 Юли 2024 г. в София и Пловдив. В него могат да участват студенти в магистърски програми и докторанти в областите история, история на изкуството, география, антропология, социология, политически науки и литература. Лятното училище ще събере между десет и дванадесет преподаватели и до петнадесет студенти от различни дисциплини, разглеждащи проблемите на наследството и паметта на балканските общества чрез сетивата и сетивността.

Работният език е английски.

Крайният срок за кандидатстване е 31 Януари 2024 г.

Повече информация може да намерите на този линк.

Последна промяна: 2024-01-24 11:42:15