Kласиране и настаняване в учебно-творческите бази в гр. Aхтопол и в с. Загражден на ПУ „Паисий Хилендарски“ за 2024 г.

Всички преподаватели и служители на Пловдивския университет, които са подали заявления за летен отдих в Учебно-творческите бази за гр. Ахтопол и с. Загражден, са класирани по първо желание.
Заплащането за престоя за базата в гр. Ахтопол се извършва в касата на Пловдивския университет /Ректорат/, а настанителните карти се получават в стая „Стипендии и Общежития“ до 15 юли /включително/.
Настанителните карти (попълнени от комисията) се получават срещу квитанция за платена такса.

Заплащането за престоя за базата в с. Загражден се извършва при домакина в базата, а настанителните карти се получават в отдел „Снабдяване“ до 15 юли /включително/.

Председател на комисия „Почивно дело“
проф. д.п.н. Румяна Танкова
тел. за връзка: 032/ 261-329, 032/ 261-452