Големина на шрифта:
Схема:

ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"

Новини   /

Отговор на запитване по ОП "Доставка и монтаж на оборудване за приложни изследвания"

РАЗЯСНЕНИЯ

от

ПУ "Паисий Хилендарски"

Относно: Открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: “Доставка, монтаж, пускане в експлоатация, обучение за работа и гаранционна поддръжка на оборудване във връзка с изпълнение на договор BG161PO003-1.2.04-0012-C0001 по 16 обособени позиции по проект  „Повишаване капацитета на Пловдивския университет за приложни изследвания чрез оборудване на лаборатории по биосъвместими материали и молекулярни биосензори”

Последна промяна: 2014-05-19 10:12:54

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0