Конкурс за най-добър млад предприемач на гр. Пловдив

Стартира набирането на бизнес планове за участие в конкурса на Община Пловдив, дирекция „Спорт и младежки дейности“ –

Най-добър млад предприемач на гр. Пловдив за 2014 год.

В надпреварата, която се провежда за шеста поредна година, имат право да се включат всички български граждани с постоянна адресна регистрация на територията на гр. Пловдив на възраст от 18 до 33 навършени години. Жури в състав от външни експерти, представители на общинската администрация, пловдивските висши учебни заведения и медии, ще оценява работите на участниците в два етапа. След това ще бъдат определени четирите най-добри бизнес плана, които ще спечелят паричните награди в конкурса.

Победителят ще получи голямата награда – чек на стойност 7 000 лв., класиралият се на втора позиция – 4 000 и двамата на трето място ще вземат по 2 000 лв.

Каним всички студенти да се включат, като разработят свой бизнес план и участват в образователното съревнование и предлагаме Пловдивският университет „Паисий Хилендарски“ да бъде домакин на информационна среща, на която да бъдат съобщени условията за участие, насоките за кандидатстване и други подробности около конкурса.

СРЕЩАТА ЩЕ СЕ СЪСТОИ НА

21.10.2014 год. /вторник/ от 13:00 часа