Национален приз "Студент на годината 2014"

Студент на годината

НАЦИОНАЛНОТО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО НА СТУДЕНТСКИТЕ СЪВЕТИ

ОРГАНИЗИРА

НАЦИОНАЛЕН ПРИЗ

“СТУДЕНТ НА ГОДИНАТА”

НПСС откри процедурата за номинации в VIII поредно издание на Националния приз „Студент на годината". Студентите, желаещи да участват, могат да подават своите документи до 23 ноември 2014 година, а призьорите ще бъдат отличени на официална церемония в София през месец декември.

Националният приз „Студент на годината" се учредява в началото на 2006 година по инициатива на делегатите в Общото събрание на Националното представителство на студентските съвети в Република България и традиционно се провежда под патронажа на Министъра на образованието и науката.

Конкурсът има мисията да популяризира постиженията на българските студенти пред българската общественост, удостоявайки студенти от всички области на висшето образование.

Подробности:

Последна промяна: 2014-10-31 11:01:56