Анкета за кариера и образование

Здравей,

Скоро те поканихме да участваш в анкетата trendence Graduate Barometer 2015 – European Edition.

Благодарим ти много, ако вече си попълнил анкетата. Ако все още не си, отново ти предоставяме тази възможност.

Анкетата се попълва лесно и бързо в електронен вариaнт. Освен това, би могъл да попълниш анкетата удобно и сигурно, използвайки мобилни устройства (смарттелефони, таблети и т.н.). Твоите отговори ще са анонимни и личните ти данни ще бъдат защитени съгласно закона.

След попълването на анкетата може да сравниш отговорите си с общите резултатите на студенти от цяла Европа. Нещо повече, имаш възможността да спечелиш една от следните награди:

• 5 x BestChoice Europe eShop ваучера на стойност €500*
  • 10 x BestChoice Europe eShop ваучера на стойност €200*

* Ваучер за над 100 реномирани магазина, ресторанти, кина, хотели, онлайн магазини, мероприятия и др.

За да участваш, натисни тук:  www.trendence-gradbarometer.eu

Крайният срок за участие е  февруари 2015. Ще се радваме да споделиш линка към анкетата с твои приятели студенти и колеги, които проявяват интерес да попълнят анкетата.

Последна промяна: 2014-12-15 14:12:42