Пробен достъп до University CEE and SEE region

Българският информационен консорциум осигури пробен достъп до продукт на EMIS „University CEE and SEE region“ през месец декември 2017 г.

Моля да имате предвид следното при ползването на ресурса:

1. Ползването е ограничено на 50 сесии дневно.
2. Влизане на http://emis.com и натискане на бутона горе вдясно на екрана Client Login (вижте приложен файл).
3. Автоматично разпознаване IP адреса и изписване приветствие. Слагате отметка на My full subscription.
4. Натискане на бутона Continue.
5. Можете да работите вече с платформата.

Настройките са само за първото логване от даден компютър, след това те се запаметяват.

Моля, при проблеми с достъпа, които вероятно ще възникнат при всички, пишете на mtimcheva@nbu.bg.

Колекцията представя подробен профил и икономически и финансови показатели за частни и публични дружества и ключови сектори на промишлеността. Представени са страните в Централна и Югоизточна Европа, както и развитите европейски държави. Съдържанието в системата се изготвя от световни макроикономически експерти, водещи фирми за научни изследвания в индустрията и авторитетни новинарски агенции. EMIS съчетава тези данни със собствени изследвания в областта на сливанията и придобиванията, за да предложи многостранен поглед за новите пазари.

Последна промяна: 2018-02-15 16:10:00