Промоцията на абсолвентите 2019 г. Бакалаври и Магистри на Философско-историческия факултет на 8-ми март 2020 (неделя) СЕ ОТМЕНЯ

Министърът на здравеопазването Кирил Ананиев е издал заповед в периода от 6 март (петък) до 11 март (сряда) 2020 година, включително, да бъде обявена грипна епидемия на територията на цялата страна.

Със заповедта се преустановяват учебните занятия в училищата, както и се препоръчва  да бъдат преустановени масовите мероприятия.

Във връзка с това насрочената промоция за връчване на дипломи на абсолвентите 2019  Бакалаври и Магистри на Философско-историческия факултет на 8-ми март 2020 (неделя) СЕ ОТМЕНЯ, като допълнително ще бъде насрочена нова дата за тържествената промоция.

Последна промяна: 2020-03-06 14:32:45